Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Як Ви ставитесь до ДИТЯЧОГО миротворчого руху
Всього відповідей: 134

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар

Вітаю Вас, Гість · RSS 14.11.2018, 16:36

Головна » Статті » Мои статьи

Кодекс честі юного миротворця
Кодекс честі юного миротворця

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Усвідомлювати добровільність Дитячого миротворчого руху, важливість і необхідність пошани миротворчої діяльності.
Розуміти, що формулювання мети і завдань Дитячого миротворчого руху є початковим етапом підготовки до діяльності по створенню атмосфери миру на Землі і впровадженню ідей культури миру в основу життя громадян будь-якої держави планети. Бути ініціаторами організації шкільних миротворчих загонів, обов'язком яких, в першу чергу, повинне стати створення психологічного клімату в школі або іншій дитячій організації у дусі культури миру.

ТОЛЕРАНТНІСТЬ , КУЛЬТУРА МИРУ І НЕНАСИЛЬСТВА
Поважати життя і гідність кожної людини , не допускаючи приниження і завдання фізичного і морального збитку будь-якій людині. Наполегливо проводити в життя ненасильство, відкидаючи будь-яке насильство відносно інших дітей і дорослих, в першу чергу - знедолених і людей, що знаходяться в найуразливішому положенні. Ухвалювати зважені рішення і відповідати за свої вчинки, аргументовано обстоюючи свою думку, спираючись на ради старших, громадську думку, і засновувавши свої ідеї на існуючих демократичних принципах, закладених в нормативних актах різних держав і світової спільноти.
Гідно і культурно поводитися в суспільстві, не допускаючи від себе лихослів'я і вчинків, що порочать честь юного миротворця.
Своєю поведінкою і вчинками подавати приклад одноліткам і молодшим школярам.
Відстоювати свободу висловлювання думок і культурне різноманіття, незмінно прислухаючись до інших людей, вступаючи з ними в діалог, нікого не відкидаючи, уникаючи фанатизму і лихослів'я.

ВЗАЄМОДІЯ В СПІВТОВАРИСТВІ ЮНИХ МИРОТВОРЦІВ
Взаємодіяти з юними миротворцями інших організацій, укріплювати солідарність в співтоваристві юних миротворців.
Проявляти ініціативу в створенні і роботі координуючого центрального органу співтовариства юних миротворців.
Впроваджувати ідеї миротворчества і культури миру серед своїх однолітків і молодших школярів.
Розширювати систему взаємодії з молодшими школярами, забезпечуючи освіту дітей, починаючи з раннього віку в питаннях ціннісних установок, світоглядних поглядів, типів поведінки і способів життя, з тим, щоб зростаючи, вони могли вирішувати будь-які спори мирним шляхом у дусі пошани один одного.
Ділитися своїми знаннями і досвідом з соратниками по Руху юних миротворців, виступаючи ініціаторами і організаторами сумісних зустрічей, семінарів, конференцій і інших заходів.

ДОБРОДІЯННЯ
Ділитися своїм часом і матеріальними ресурсами і бути щедрими.
Бути милосердними, брати участь в організації і роботі підрозділів юних миротворців, що надають допомогу літнім людям, хворим і інвалідам, що соціально незахищеним і іншим що потребують допомоги.
Реалізовувати самому і підтримувати інших в прагненні зберегти природну рівновагу на планеті, зберігаючи і примножуючи природній потенціал планети.

Категорія: Мои статьи | Додав: BOS (27.05.2009)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018